PlayStation Oyunları

İster binadan binaya ağ atın, ister topyekün savaşa girin ya da günü kurtarın, piyasaya çıkmış olan en yeni ve yakında çıkacak en heyecanlı PS4 oyunlarıyla hizmetinizdeyiz

Red Dead Redemption 2

Vahşi batının acımasız topraklarına yolculuk edin ve Van der Linde çetesine katılarak banka soygunları, acımasız kanun adamları, kanun kaçakları ve kelle avcılarıyla dolu bir dünyaya adım atın.

Days Gone

Hayatta kalan yağmacılar ile Freaker olarak anılan enfekte insanların ve hayvanların kol gezdiği küresel bir salgına yakalanmış bu korkunç dünyada kanunsuz gezgin motorcu olarak hayatta kalmak için motorunuza atlayın.

BATTLEGROUNDS PUBG

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS 7 Aralık’ta PS4’te. Bırakın, adrenalin kaynaklı bu hayatta kalma mücadelesinde rekabette yer almak için malzemeleri ve kurtarma silahlarını yağmalayın. 

Marvel'in Örümcek Adam PS4 Pro

Dünyanın en Süper Kahramanlarından birine sahip olan Spider-Man, yeteneklere, doğaçlamaya ve duvarda dolanmaya ve duvar örgüsünün ünlü olmasına rağmen bir Örümcek Adam oyununda daha önce hiç görülmemiş unsurları içeriyor. 

PES 2017 | FC Barcelona Trailer | PS4

Dünyanın en saygın kulüplerinden biri, en iyi oyunculardan bazıları ile birlikte, KONAMI ve PES ile birlikte. Muhteşem uyum. Yepyeni PES heyecan dolu oyunlar sizleri bekliyor. Oyunu yükle maçı kazana sen ol.

Jurassic World Evolution Announcement PS4

Eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir oyun Jurassic Word Ps4 de kendi üssünü kur dilediğince eğlen yüksek kalite görseller ile dinozorların arasında olduğunu hissedeceksin. Oyuna sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.